Od stycznia bieżącego roku nasza parafia wprowadziła nowy system administrowania cmentarzami. W pierwszej kolejności przeprowadzone została inwentaryzacja cmentarza w Cieszynie przy ul. Bielskiej. Na stronie internetowej można odnaleźć grób wraz z jego oznaczeniem i umiejscowieniem na cmentarzu. Widnieją również dane o ważności opłaty za miejsce grobowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową i prosimy o sprawdzenie ważności opłat za miejsca grobowe oraz zgłaszanie nieprawidłowości tam zamieszczonych. Istnieje również możliwość zastrzeżenia sobie wyświetlania zdjęć grobu. Kolejnym etapem prac inwentaryzacyjnych są cmentarze w Gumnach, Krasnej i Ogrodzonej. Termin zakończenia prac na tych cmentarzach przewidujemy na koniec maja. Później zakładamy prace na cmentarzach w Zamarskach, Hażlachu, a następnie w Marklowicach i Puńcowie.

Główna strona cmentarzy Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Cieszynie

Wyszukiwarka osób ostatnio pochowanych na cmentarzach Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Cieszynie

Nekrologi