1. Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią”, które odbędzie w środę o godzinie 17:00. Temat spotkania brzmi „Czego uczy nas piąte przykazanie”, a wykład biblijny poprowadzi Pani Ilona Hajewska.
  2. PTE zaprasza na kolejne spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 16 listopada, o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie Tadeusz Kościuszko 200-lecia śmierci.
  3. W przyszłą niedzielę 19 listopada odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

-  w Kościele Jezusowym o zwykłych nabożeństwach rodzinnych. Nabożeństwo główne będzie nabożeństwem rodzinnym.

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Ogrodzonej i Puńcowie.

W Bażanowicach ze spow i Kom św.

- o godz. 9:00 w Marklowicach.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu, Krasnej i Zamarskach.

W Gumnach i Zamarskach ze spow i Kom. Św.

- nabożeństwo w Szpitalu Śląskim o godz. 10:30.

1. Członków rady parafialnej prosimy o odbiór zaproszeń na kolejne zebranie Rady Parafialnej, która odbędzie się we wtorek 14 listopada o godz. 16:30