Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas i ujrzeliśmy chwałę Jego. J 1,14

  1. Jutro w Drugim Dniu Świąt Narodzenia Pańskiego odprawione zostaną nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 9:00 po którym spow i Kom. Św.

Ponadto:

- o godz. 8:30 w Bażanowicach (zmiana do zeszłego roku)

- o godz. 9:00 w Ogrodzonej.

- o godz. 10:00 w Hażlachu, Krasnej, Puńcowie i Zamarskach.

 

  1. Już dziś serdecznie zapraszamy na Tradycyjny Wieczór Kolęd, który odbędzie się 6 stycznia 2018r. w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 17:00.

 

  1. Polecamy Kalendarz książkowy oraz dodatek do kalendarzy „Z Biblią na co dzień”. oraz „Kalendarz Planszowy”. Zachęcamy również do kupna płyty CD z kolędami Pt. „Czas Radości” nagraną przez Wyższobramski Chór Kameralny.

 

  1. W kancelarii parafialnej wystawione są listy ofiar na ogrzewanie i oświetlenia naszych kościołów. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy opłacili składki kościelne za bieżący rok. W przyszłym roku w naszej parafii odbędą się wybory proboszcza. Uprawnieni do głosowania będą zborownicy z opłaconą składką kościelną za 2017r., bądź z tej składki zwolnieni. Listy wyborcze wysyłane są do Rady Diecezjalnej celem ich zatwierdzenia do końca stycznia przyszłego roku. Nie znajdą się na tych listach zborownicy, którzy spóźnili się z wpłatą. Prosimy więc o uiszczanie składek jeszcze w tym roku.

 

  1. 1 grudnia ruszyło głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Cieszyn 2018r. To szansa na zdobycie funduszy na remont kapitalny toalety publicznej tuż obok naszego kościoła, która od lat stoi zamknięta. Zachęcamy do oddawania głosów na ten projekt!  A można to robić do 29 grudnia.

 

  1. Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego ogłasza nabór do klasy 1 na rok szkolny 2018/2019. Zapisy w sekretariacie szkoły. Dodatkowe informacje na stronie internetowej szkoły.

 

  1. W czasie śpiewania pieśni po kazaniu prosimy o złożenie ofiary na ołtarzu przeznaczonej na cele naszej parafii. Za każdy złożony dar składamy serdeczne „Bóg zapłać”