Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas, i ujrzeliśmy chwałę Jego J l, 14

  1. Jeszcze dziś w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 17:00 odprawione zostanie nabożeństw na zakończenie Roku.
  2. Jutro w Nowy Rok 1 stycznia odprawione zostaną nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 10:00

Ponadto:

- o godz. 8:30 w Bażanowicach.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu, Krasnej, Ogrodzonej i Zamarskach.

W czasie tych nabożeństw prosimy o złożenie ofiary przeznaczonej na Fundusz Socjalny.

  1. Polskie Towarzystwo Ewangelickie Oddział w Cieszynie serdecznie zaprasza na spotkanie klubowe w czwartek 4 stycznia o godz. 15:00. Tematem spotkania brzmi: Cieszyński historyk – Jan Król (25 lecie śmierci).
  2. Serdecznie zapraszamy na Wieczór Kolęd, który odbędzie się w sobotę 6 stycznia 2018r. w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 17:00.
  3. W najbliższą niedzielę w 7 stycznia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

          - w Kościele Jezusowym nabożeństwa o zwykłych porach niedzielnych.

Ponadto:

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej i Ogrodzonej.

- o godz. 9:00 w Marklowicach.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

  1. Polecamy Kalendarz książkowy oraz dodatek do kalendarzy „Z Biblią na co dzień”. oraz „Kalendarz Planszowy”. Zachęcamy również do kupna płyty CD z kolędami Pt. „Czas Radości” nagraną przez Wyższobramski Chór Kameralny.
  2. W kancelarii parafialnej wystawione są listy ofiar na ogrzewanie i oświetlenia naszych kościołów. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy opłacili składki kościelne za bieżący rok. W przyszłym roku w naszej parafii odbędą się wybory proboszcza. Uprawnieni do głosowania będą zborownicy z opłaconą składką kościelną za 2017r., bądź z tej składki zwolnieni. Listy wyborcze wysyłane są do Rady Diecezjalnej celem ich zatwierdzenia do końca stycznia przyszłego roku. Nie znajdą się na tych listach zborownicy, którzy spóźnili się z wpłatą. Prosimy więc o uiszczanie składek jeszcze w tym roku.