Zakon został nadany przez Mojżesza, łaska zaś i prawda stała się przez Jezusa Chrystusa. J 1,17

  1. Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią”, które odbędzie w środę o godzinie 17:00. Temat spotkania brzmi „Czego uczy nas dzisiaj siódma przykazanie” a wykład poprowadzi Pani Ilona Hajewska.
  2. W ramach Tygodnia Modlitwy o Jedność Chrześcijan, zapraszamy na ekumeniczne nabożeństwa do kościoła w Marklowicach, które odbędą się w sobotę 20 stycznia o godz. 17:00 w czasie którego kazanie wygłosi ks. Karol Mozor z parafii rzym-kat w Pogwizdowie. Zaś w niedzielę 21 stycznia o godz. 16:00 w kościele Marii i Magdaleny w Cieszynie odbędzie się ekumeniczne nabożeństwo w czasie którego śpiewać będzie Chór Kościelny z Cieszyna, a Słowem Bożym służył będzie ks. Janusz Sikora.
  3. W najbliższą niedzielę w 21 stycznia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

          - w Kościele Jezusowym nabożeństwa o zwykłych porach niedzielnych. Nabożeństwo główne będzie nabożeństwem rodzinnym,

Ponadto:

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Ogrodzonej i Puńcowie.

W Bażanowicach ze spow i Kom. Św.

- o godz. 9:00 w Marklowicach.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu, Krasnej, Puńcowie i Zamarskach.

W Gumnach ze spow i Kom. Św.

- nabożeństwo w Szpitalu Śląskim o godz. 10:30

  1. Chór Misyjny zaprasza na swoje próby, które odbywają się we wtorki o godz. 16:00. Najbliższa próba odbędzie się w Sali naprzeciw kancelarii.
  2. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać styczniowy numer Informatora Parafialnego.