1. Spotkanie koła odwiedzinowego odbędzie się w poniedziałek o godz. 16:00 w sali na parafii.

2. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00. Temat spotkania brzmi „Boża łaska i Boża tajemnica” a wykład poprowadzi Pan Marek Cieślar.

3. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 10 kwietnia o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie prelekcja: Pisarz i publicysta Stanisław Przybyszewski. 150-lecie urodzin.

4. W czwartek w Święto Wniebowstąpienia Pańskiego odprawione zostaną nabożeństwa o godz. 17:00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie oraz w Bażanowicach i Hażlachu.

5. W przyszłą niedzielę 13 maja odprawione zostanie uroczyste nabożeństwo konfirmacyjne o godz. 9:00. Prezbiterów prosimy o zbiórkę na placu kościelnym o godz. 8:45. W czasie tego nabożeństwa prosimy o złożenie ofiary na ołtarzu.

1. Od dziś za dwa tygodnie w niedzielę 21 maja w kościele w Puńcowie obchodzić będziemy kolejną Pamiątkę Poświęcenia i Założenia Kościoła Jana Chrzciciela. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 10:00.

2. Parafia Ewangelicko – Augsburska w Wiśle Malince serdecznie zaprasza na Śniadanie dla kobietw Hotelu Gołębiewski w Wiśle,  w  sobotę 30 czerwca od godz. 9.30 – 14.30.

3. Nasza Parafia organizuje obóz z językiem angielskim Day Camp jak również młodzieżowy w Górach Świętokrzyskich, bliższe informacje i zgłoszenia w kancelarii parafialnej.

4. W związku z przyznaniem parafii dotacji na remont Kościoła Jezusowego serdecznie prosimy o składanie ofiar aby zapewnić wkład własny. (opisać plan remontów, zachęcić do wpłat) Listy ofiar wystawione są w kancelarii parafialnej, a w filiałach u prezbiterów. Za każdy złożony dar serdecznie dziękujemy.

5. Rodzicom tegorocznych konfirmantów przypominamy o sprzątaniu kościoła, które trwać będzie w poniedziałek i wtorek.

6. Zachęcamy również do wpłat na Bratnią Pomoc im. G.Adolfa

7. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać majowy numer Wieści Wyższobramskich.