Kto was słucha, mnie słucha, a kto wami gardzi, mną gardzi. Łk 10,16

  1. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00.

  2. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 7 czerwca o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie postać: Jan Henryk Dąbrowski (200- lecie śmierci)

  3. W przyszłą niedzielę 10 czerwca odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie nabożeństwa o godz. 8:00 poranne połączone ze spow i Kom. Św. oraz o godz. 10:00 nabożeństwo główne.

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu i Ogrodzonej.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Marklowicach, Puńcowie i Zamarskach,

W Marklowicach i Zamarskach ze spow i Kom św.

            - nabożeństwo w Szpitalu Śląskim o godz. 10:30

  1. Serdecznie zapraszamy na VIII Cieszyńskie Śniadanie dla kobiet, które odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godz. 9:00. Zapisy w kancelarii parafialnej.

  2. Prenumeratorów Zwiastuna prosimy o wpłaty prenumeraty za 2 półrocze.

  3. W kancelarii parafialnej można odebrać zdjęcia z tegorocznej konfirmacji.

  4. Jak co roku w okresie letnim Kościół Jezusowy otwarty jest dla zwiedzających. Codziennie w godz. 10:00 – 15:00. W związku z tym potrzebni są wolontariusze do pełnienia dyżurów w kościele. Lista wystawiona jest w zakrystii po nabożeństwie, a w ciągu tygodnia w kancelarii. Zachęcić.

  5. Diecezja Cieszyńska zbiera materiały do albumu przedstawiającego życie codzienne ewangelików na początku XX wieku (do 1939r.). Publikacja zostanie wydana z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, w czym wielki udział mieli właśnie ewangelicy. Zwracamy się z prośbą o dostarczenie do kancelarii parafialnych zdjęć, publikacji, a także pamiątek i rekwizytów, które można sfotografować. Prosimy o dodanie krótkich opisów udostępnianych materiałów. Diecezja zastrzega sobie prawo wyboru treści przeznaczonych do publikacji. Zbiórka potrwa do połowy czerwca 2018 r. Wszystkie pamiątki zostaną zwrócone właścicielom po przygotowaniu albumu.

  6. W dniach 14-15 lica naszą parafię odwiedzi nas wycieczka z parafii partnerskiej w Dolnym Kubinie na Słowacji. W związku poszukujemy noclegów dla 45 osób. Chętnych do przyjęcia prosimy o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej.