1. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00.

2. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 14 czerwca o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie postać komediopisarza Aleksandra Fredry w 200- lecie śmierci.

3. W przyszłą niedzielę 17 czerwca odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o zwykłych porach niedzielnych. Nabożeństwo główne będzie nabożeństwem rodzinnym połączonym z zakończeniem roku szkolnego. Również po tym nabożeństwie odbędą się zapisy na naukę konfirmacyjną na przyszły rok szkolny.

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach i Ogrodzonej.

W Bazanowicach ze spow i Kom św.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Krasnej, Marklowicach i Puńcowie.

W Gumnach, Krasnej i Marklowicach ze spow i Kom św.

1. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na pamiątki założenia kościołów:

- w Zamarskach o godz. 10:00. Kazanie wygłosi ks. Roman Kluz z Brennej.

- w Cisownicy również o godz. 10:00. Słowem Bożym służyć będą ks. Dariusz Dawid z Zabrza i ks. Michał Matuszek z Bielska-Białej. Uroczystość poprzedzi poranek pieśni religijnej o godz. 9:00.

1. Serdecznie zapraszamy na IX Cieszyńskie Śniadanie dla kobiet, które odbędzie się w przyszłą sobotę 16 czerwca o godz. 9:00. Zapisy w kancelarii parafialnej. Zachęcić

2. Prenumeratorów Zwiastuna prosimy o wpłaty za 2 półrocze.

3. W kancelarii parafialnej można odebrać zdjęcia z tegorocznej konfirmacji.

4. Jak co roku w okresie letnim Kościół Jezusowy otwarty jest dla zwiedzających. Codziennie w godz. 10:00 – 15:00. W związku z tym potrzebni są wolontariusze do pełnienia dyżurów w kościele. Lista wystawiona jest w zakrystii po nabożeństwie, a w ciągu tygodnia w kancelarii. Zachęcić.

5. W dniach 14-15 lica naszą parafię odwiedzi wycieczka z parafii partnerskiej w Dolnym Kubinie na Słowacji. W związku z tym poszukujemy noclegów dla 45 osób. Chętnych do przyjęcia prosimy o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej.