Przyszedł bowiem Syn Człowieczy, aby szukać i zbawić to, co zginęło. Łk 19,10

  1. Jeszcze dziś po nabożeństwie głównym w Kościele Jezusowym w Cieszynie odbędą się zapisy na naukę konfirmacyjną na przyszły rok szkolny.

  2. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00.

  3. Zapraszamy na Biblijne Spotkanie Kobiet, które odbędzie się w czwartek 21 czerwca o godz. 17:00 w sali na parafii.

  4. W przyszłą niedzielę 24 czerwca odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie nabożeństwo poranne o godz. 8:00 oraz nabożeństwo główne połączone ze spow i Kom św.

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Marklowicach, Ogrodzonej i Zamarskach.

W Ogrodzonej ze spow i Kom św.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu i Puńcowie.

W Hażlachu i Puńcowie ze spow i Kom św.

            - nabożeństwo w Szpitalu Śląskim o godz. 10:30

  1. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na Pamiątkę Poświęcenia Kościoła Jana Chrzciciela w Starym Bielsku, która rozpocznie się o godz. 9:30. Kazanie wygłosi ks. Waldemae Szczugieł z Wałbrzycha.

  2. Prenumeratorów Zwiastuna prosimy o wpłaty za 2 półrocze.

  3. W kancelarii parafialnej można odebrać zdjęcia z tegorocznej konfirmacji.

  4. Jak co roku w okresie letnim Kościół Jezusowy otwarty jest dla zwiedzających. Codziennie w godz. 10:00 – 15:00. W związku z tym potrzebni są wolontariusze do pełnienia dyżurów w kościele. Lista wystawiona jest w zakrystii po nabożeństwie, a w ciągu tygodnia w kancelarii. Zachęcić.

  5. W dniach 14-15 lica naszą parafię odwiedzi wycieczka z parafii partnerskiej w Dolnym Kubinie na Słowacji. W związku z tym poszukujemy noclegów dla 45 osób. Chętnych do przyjęcia prosimy o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej.

  6. Centrum Misji i Ewangelizacji naszego Kościoła serdecznie zaprasza od 30 czerwca do 8 lipca na Tydzień Ewangelizacyjny do Dzięgielowa pod hasłem: „Pragniesz?". W programie m.in.: wykłady biblijne, seminaria, spotkania ewangelizacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wieczorne koncerty.