Jedni drugich brzemiona noście, a tak wypełnicie zakon Chrystusowy. Ga 6,2

  1. Zapraszamy wszystkie dzieci na Tydzień Dobrej Nowiny, który z Cieszynie trwać będzie od poniedziałku 26 czerwca do piątku 29 czerwca w godzinach 9:00 do 12:00. Zachęcamy również rodziców do upieczenia ciasta dla dzieci.

  2. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00.

  3. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 28 czerwca o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie postać: Ambroży Grabowski (150- lecie śmierci)

  4. W przyszłą niedzielę 1 lipca odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o zwykłych porach niedzielnych.

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej i Ogrodzonej.

W Krasnej ze spow i Kom św.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Marklowicach, Puńcowie i Zamarskach.

            - nabożeństwo w Szpitalu Śląskim o godz. 10:30

Na wszystkich nabożeństwach w przyszłą niedzielę prosić będziemy o złożenie ofiary na ołtarzu przeznaczonej na cele naszej parafii.

  1. Parafia Ewangelicko – Augsburska w Wiśle Malince serdecznie zaprasza na Śniadanie dla kobiet  w Hotelu Gołębiewski w Wiśle,  w  sobotę 30 czerwca br. od godz. 9.30 – 14.30

  2. W kancelarii parafialnej można odebrać zdjęcia z tegorocznej konfirmacji jak również z jubileuszu złotej konfirmacji.

  3. Jak co roku w okresie letnim Kościół Jezusowy otwarty jest dla zwiedzających. Codziennie w godz. 10:00 – 15:00. W związku z tym potrzebni są wolontariusze do pełnienia dyżurów w kościele. Lista wystawiona jest w zakrystii po nabożeństwie, a w ciągu tygodnia w kancelarii. Zachęcić.

  4. Centrum Misji i Ewangelizacji naszego Kościoła serdecznie zaprasza od 30 czerwca do 8 lipca na Tydzień Ewangelizacyjny do Dzięgielowa pod hasłem: „Pragniesz?". W programie m.in.: wykłady biblijne, seminaria, spotkania ewangelizacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wieczorne koncerty.