1. Już dziś w Kościele Jezusowym o godz. 17:00 pierwszy koncert z cyklu Koncertów Wyższobramskich - na organach prof. Julian Gembalski – Recital Mistrzowski serdecznie zapraszamy.

2. W przyszłą niedzielę 15 lipca odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o zwykłych porach niedzielnych.

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Marklowicach i Ogrodzonej.

W Bażanowicach ze spowiedzią i komunią św.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Krasnej, Puńcowie i Zamarskach.

W Gumnach ze spowiedzią i komunią św. W Krasnej pamiątka założenia i poświęcenia kościoła

1. Konsystorz Kościoła na posiedzeniu w dn. 21 czerwca podjął uchwały, które zatwierdziły kandydatury na proboszcza naszej parafii w osobach ks. Sławomira Sikory i ks. Marcina Brzóski. Ks. Dariusz Madzia i ks. Łukasz Gaś nie zostali dopuszczeni do wyborów.

2. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00.

3. W przyszłą niedzielę, 15 lipca po nabożeństwie głównym w Cieszynie odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu młodzieży do Bocheńca.

4. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle Czarnem zaprasza na pamiątkę poświęcenia swojego kościoła. Nabożeństwo odbędzie się 15 lipca 2018r. o godz. 10.00. Słowem Bożym usłuży ks. Marcin Makula z Golasowic. Podczas nabożeństwa odbędzie się program dla dzieci. Po nabożeństwie piknik parafialny w kolibie Watra.

5. Jak co roku w okresie letnim Kościół Jezusowy otwarty jest dla zwiedzających. Codziennie w godz. 10:00 – 15:00. W związku z tym potrzebni są wolontariusze do pełnienia dyżurów w kościele. Lista wystawiona jest w zakrystii po nabożeństwie, a w ciągu tygodnia w kancelarii. Zachęcić.

6. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać wakacyjny numer Informatora Parafialnego.