Już nie jesteście obcymi i przychodniami, lecz współobywatelami świętych i domownikami Boga. Ef 2,19

1. Dziś po nabożeństwie głównym w Cieszynie odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu młodzieży do Bocheńca.

2. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00.

3. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 19 lipca o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie postać: Księżna Daisy v.Pless (75- lecie śmierci)

4. W przyszłą niedzielę 22 lipca odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o zwykłych porach niedzielnych.

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Marklowicach, Ogrodzonej i Zamarskach.

W Bażanowicach ze spowiedzią i komunią św.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu, Puńcowie.

W Hażlachu i Puńcowie ze spowiedzią i komunią św.

1. Serdecznie zapraszamy koncert z cyklu Koncertów Wyższobramskich. Kolejny odbędzie się w przyszłą niedzielę 22 lipca w Kościele Jezusowym o godz. 17:00. Wystąpią Tomasz Ploch i Paweł Konik.

2. Zapraszamy na XXII Forum Ewangelickie, które odbędzie się dniach 14-16 września 2018 r. w Wiśle. Temat przewodni: „Ewangelicy Niepodległej. Dzieje i współczesność obywatelskiego zaangażowania”.

Zgłoszenia należy kierować na adres Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle. Termin zgłoszeń wraz z wpłatą za całą rezerwację upływa 14 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy odebrać można w kancelarii parafialnej. Dostępny jest także na stronie internetowej wiślańskiej parafii i portalu Diecezji Cieszyńskiej.

3. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Ustroniu zaprasza na 180 Pamiątkę Poświęcenia kościoła ap. Jakuba Starszego, która odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 10:00, a poprzedzone porankiem pieśni i muzyki o godz. 8:30. Kazania wygłoszą ks. Bp. Jerzy Samiec i ks. Michał Makula z Łodzi. Zapraszamy również na tradycyjne Dni Jakubowe, które trwać będą od czwartku 19 lipca do soboty 21 lipca o godz. 18.

4. Jak co roku w okresie letnim Kościół Jezusowy otwarty jest dla zwiedzających. Codziennie w godz. 10:00 – 15:00. W związku z tym potrzebni są wolontariusze do pełnienia dyżurów w kościele. Lista wystawiona jest w zakrystii po nabożeństwie, a w ciągu tygodnia w kancelarii. Zachęcić.

5. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Skoczowie poszukuje osoby na stanowisko kościelnego. Bliższe informacje w kancelarii parafii Skoczów.

6. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać wakacyjny numer Informatora Parafialnego.