Oto teraz czas łaski, oto teraz dzień zbawienia. 2 Kor 6,2

  1. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00.

  2. Zapraszamy na Biblijne Spotkanie dla Kobiet na czwartek 15 listopada na godz. 16:00 do sali na parafii.

  3. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 8 listopada o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie postać: Król Szwecji – Karol XII w 300-lecie śmierci.

  4. W przyszłą niedzielę 18 listopada odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o zwykłych porach niedzielnych. Nabożeństwo o godz. 10:00 będzie nabożeństwem rodzinnym.

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Marklowicach,  Ogrodzonej i Zamarskach.

W Bażanowicach połączone ze spow i Kom św.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu, Krasnej i Puńcowie.

W Gumnach i Krasnej połączone ze spow i Kom św.

            - nabożeństwo w Szpitalu Śląskim o godz. 10:30

  1. Serdecznie zapraszamy na X Cieszyńskie Śniadanie dla Kobiet, które odbędzie się w sobotę 22 listopada o godz. 9:00 w sali na parafii. Wykład poprowadzi ks. Leszek Czyż. Zapisy w kancelarii parafialnej.

  2. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wpłaty na remont kościoła. Dalszych wpłat można dokonywać na listy ofiar wystawione są w kancelarii parafialnej, a w filiałach u prezbiterów. Istnieje również możliwość wpłat na konto bankowe celem odliczenia od podstawy podatku należnemu Urzędowi Skarbowemu. W treści przelewu należy wpisać „Darowizna na cele kultu religijnego – remont kościoła”.

  3. Dom Opieki Emaus w Dzięgielowie poszukuje do współpracy psychologa.

  4. CME zachęca do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „Prezent pod choinkę” Prezenty przyjmowane są w kancelarii parafialnej do końca tygodnia. Odpowiednie ulotki można otrzymać przy wyjściu z kościoła.

  5. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać listopadowy numer Informatora Parafialnego.

  6. Kancelaria Parafialna w poniedziałek 12 listopada jest nieczynna.