My wszyscy musimy stanąć przed sądem Chrystusowym. 2 Kor 5,10

  1. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00.

  2. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 22 listopada o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie postać: ks. Fryderyk Daniel Schleiermacher, ideolog Kościoła Unijnego 250-lecie urodzin.

  3. Serdecznie zapraszamy na X Cieszyńskie Śniadanie dla Kobiet, które odbędzie się w sobotę 24 listopada o godz. 9:00 w sali na parafii. Wykład poprowadzi ks. Leszek Czyż. Zapisy w kancelarii parafialnej.

  4. Diecezja Cieszyńska zaprasza na III Śląskie Forum Reformacyjne, które odbędzie się w przyszłą sobotę 24 listopada o godz. 10:30 w auli Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja w Bielsku-Białej. Bliższe informacje na ulotkach, które można otrzymać przy wyjściu z kościoła.

  5. W przyszłą niedzielę 25 listopada odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie nabożeństwo poranne o godz. 8:00 i nabożeństwo główna o godz. 10:00 połączone ze spowiedzią i Kom św.

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Marklowicach, Ogrodzonej i Zamarskach.

W Ogrodzonej połączone ze spow i Kom św.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu i Puńcowie.

W Hażlachu i Puńcowie połączone ze spow i Kom św.

            - nabożeństwo w Szpitalu Śląskim o godz. 10:30

  1. W niedzielę (25.11.2018 r.) o godz. 18:00 w kościele Piotra i Pawła w Wiśle, w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki im. prof. Józefa Świdra, odbędzie się koncert w wykonaniu Żeńskiego chóru z Instytutu Muzyki z Kijowa (Ukraina). Wstęp Wolny. Serdecznie zapraszamy.

  2. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wpłaty na remont kościoła. Dalszych wpłat można dokonywać na listy ofiar wystawione są w kancelarii parafialnej, a w filiałach u prezbiterów. Istnieje również możliwość wpłat na konto bankowe celem odliczenia od podstawy podatku należnemu Urzędowi Skarbowemu. W treści przelewu należy wpisać „Darowizna na cele kultu religijnego – remont kościoła”.

  3. CME zachęca do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „Prezent pod choinkę” Prezenty przyjmowane są w kancelarii parafialnej do końca tygodnia. Odpowiednie ulotki można otrzymać przy wyjściu z kościoła.

  4. W kancelarii parafialnej można zakupić tradycyjne kalendarze adwentowe dla dzieci.

  5. Prenumeratorów Zwiastuna prosimy o wpłacanie prenumeraty na przyszły rok.