1. Jutro w wigilię Bożego Narodzenia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym o godz. 16:00

- o godz. 16:00 w Hażlachu.

- o godz. 22:00 w Bażanowicach.

1. W pierwszym dniu Świąt Bożego Narodzenia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 5:00 nabożeństwo jutrzene oraz nabożeństwo główne o godz. 9:00.

- o godz. 5:00 w Puńcowie nabożeństwo jutrzenne.

- o godz. 8:30 w Bażanowicach.

- o godz. 9:00 w Gumnach, Marklowicach, Ogrodzonej i Zamarskach.

- o godz. 10:00 w Haźlachu.

Na wszystkich nabożeństwach w pierwszym dniu świąt prosimy o złożenie ofiary na ołtarzu przeznaczonej na cele naszej parafii.

Plan nabożeństw na okres świąteczny dostępny jest w informatorze parafialnym oraz na stronie internetowe naszej parafii.

1. Diecezjalny Duszpasterz Młodzieżowy zaprasza młodzież na diecezjalny bal młodzież, który odbędzie się 26 stycznia w Brennej. Bliższe informacje w kancelarii parafialnej i u ks. Marcina Podżorskiego.

2. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 27 grudnia o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie postać: Przegląd wydarzeń w obrazach w cieszyńskim oddziale TE w 2018r.

3. Polecamy:

4. kalendarze:

- wydany przez naszą parafię ze zdjęciami Kościoła Jezusowego w cenie 10 zł. Jest to cegiełka na remont Kościoła Jezusowego.

- tradycyjny jednoplanszowy w cenie 3 zł.

- kalendarz książkowy wraz z dodatkiem „Z Biblią na coc dzień”

c.) na święta

- opłatki wigilijne z których dochód przeznaczony będzie na paczki dla dzieci

- płyta CD Wyższobramskiego Chóru Kameralnego z kolędami pt. „Czas Radości”

1. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wpłaty na remont kościoła. Dalszych wpłat można dokonywać na listy ofiar. Wystawione są w kancelarii parafialnej, a w filiałach u prezbiterów. Istnieje również możliwość wpłat na konto bankowe celem odliczenia od podstawy podatku należnemu Urzędowi Skarbowemu. W treści przelewu należy wpisać „Darowizna na cele kultu religijnego – remont kościoła”.

2. Wystawione są również listy na ogrzewanie i oświetlenie naszych kościołów i kaplic.

3. Centrum Misji i Ewangelizacji serdecznie zaprasza na Rodzinne Spotkanie Świąteczne, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia, o godz. 16.00, w teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie.
    W programie między innymi: spektakl Najpiękniejszy prezentTeatru dla Dzieci i Młodzieży Eden, Słowo Boże głoszone przez ks. Roberta Augustyna oraz wspólne kolędowanie. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w księgarni Warto w Cieszynie, w Internecie oraz w teatrze na pół godziny przed spotkaniem.

4. Jutro w wigilię kancelaria parafialna jest nieczynna