1. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 3 stycznia o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie postać: Klemens Matusiak (50-lecie śmierci).

2. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle wraz z Wiślańskim Centrum Kultury zaprasza 4 stycznia 2019 r. (piątek) godz. 18:00 na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Wstęp wolny.

3. Serdecznie zapraszamy na ordynację na duchownych Kościoła pięciu mgr. teologii wśród nich ordynowana będzie Wiktoria Matloch z naszej parafii. Uroczystość odbędzie się w sobotę 5 stycznia o godz. 11:00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie.

4. W najbliższą niedzielę 6 stycznia odprawione zostaną najbliższe nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym o zwykłych porach niedzielnych

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej, Marklowicach i Ogrodzonej.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

1. Serdecznie zapraszamy 6 stycznia na spotkanie Trzech Królów na cieszyńskim rynku. Jeden Król ruszy z kościoła Marii Magdaleny, drugi z Kościoła św. Elżbiety, a trzeci z Kościoła Jezusowego Spotkajmy się na placu kościelnym o 13:15 i razem ruszymy na cieszyński rynek.

2. Zapraszamy również na Tradycyjny Wieczór Kolęd, który odbędzie się w niedzielę 6 stycznia w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 17:00.

3. Polecamy kalendarze:

- wydany przez naszą parafię ze zdjęciami Kościoła Jezusowego w cenie 10 zł. Jest to cegiełka na remont Kościoła Jezusowego.

- tradycyjny jednoplanszowy w cenie 3 zł.

- kalendarz książkowy wraz z dodatkiem „Z Biblią na coc dzień”

1. W kancelarii parafialnej wystawione są listy ofiar na ogrzewanie i oświetlenia naszych kościołów. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy opłacili składki kościelne za bieżący rok. Serdecznie dziękujemy również wszystkim darczyńcom za wpłaty na remont kościoła.