Przyjdą ze wschodu i zachodu, z północy i z południa, i zasiądą w Królestwie Bożym. Łk 13,29

  1. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00. Temat spotkania brzmi: Czy możemy być jednością? A może podziały są dobre? Wykład Ilony Hajewskiej z cyklu praktyczne życie chrześcijanina.

  2. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 31 stycznia o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie postać: Wojna polsko-czeska o Śląsk Cieszyński w 1919r.

  3. W najbliższą niedzielę 3 lutego odprawione zostaną nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o zwykłych porach niedzielnych.

Ponadto:

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej, Marklowicach i Ogrodzonej.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

Na wszystkich nabożeństwach w przyszłą niedzielę prosimy o złożenie ofiary przeznaczonej na Fundusz Stypendialny.

  1. W kancelarii parafialnej wystawione są listy ofiar na ogrzewanie i oświetlenie naszych kościołów. Jeszcze do końca miesiąca można składać ofiary na rzecz osób poszkodowanych po tsunami w Indonezji. Składamy również podziękowania za złożoną kolektę w ubiegłym tygodniu, która zostaje przekazana na WOŚP. Zebrano kwotę 6921,21 zł

  2. W piątek 8 lutego o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego odbędzie się spotkanie z rodzicami i przedszkolakami zapisanymi do klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020. Informujemy wszystkich zainteresowanych przyjęciem do Szkoły Podstawowej Towarzystwa Ewangelickiego, że podania składać można do 7 lutego br.

  3. W kancelarii Parafialnej przyjmowane są ubrania konfirmacyjne, które można odsprzedać lub przekazać tegorocznym konfirmantom.

  4. W sobotę 9 lutego odbędzie się Zgromadzenie Parafialne naszej parafii. Zgromadzenie odbędzie się w sali na Parafii (II piętro) o godz. 10:00. Na zgromadzeniu przedstawione zostaną sprawozdania z życia religijnego, gospodarczego i finansowego za 2018r, oraz omówione plany działania na rok 2019. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich zborowników zainteresowanych życiem naszej Parafii do wzięcia udziału w Zgromadzeniu.