„Pamiętnymi uczynił cuda swoje; łaskawy i litościwy jest Pan.”  - Ps 111, 4

1. Jutro w Wieki Piątek 19 kwietnia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 9:00 i 17:00

- o godz. 16:00 w Bażanowicach, Hażlachu i Marklowicach.

- o godz. 17:00 w Ogrodzonej, Puńcowie i Zamarskach

- Wszystkie nabożeństwa połączone będą ze spow. i Kom św.

 2. W pierwszym dniu Świąt Wielkanocnych 21 kwietnia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie:

- o godz. 5:00 Jutrznia Wielkanocna

- o godz. 9:00 nabożeństwo główne

ponadto:

- o godz. 8:30 w Bażanowicach.

- o godz. 9:00 w Marklowicach, Ogrodzonej i Zamarskach.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu, Puńcowie.

Na wszystkich nabożeństwach w Wielkanoc prosić będziemy o złożenie ofiary przeznaczonej na cele naszej parafii. W Wielkanoc prosimy również o złożenie zebranej ofiary ze „Skarbonek Diakonijnych”

Szczegółowy plan nabożeństw na okres świąt zamieszczony jest w Informatorze Parafialnym bądź na stronie internetowej naszej parafii.

3. (Cieszyn) W Cieszynie w czasie nabożeństwa Wielkanocnego nie będzie szkółki niedzielnej. Zapraszamy wszystkie dzieci na świąteczne nabożeństwo. Wielkanocna szkółka niedzielna odbędzie się w Poniedziałek Wielkanocny o godz.  9:00.

4. Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego zaprasza na Bezsenną Noc, która odbędzie się w sobotę 20 kwietnia o godz. 20:00 w kościele ewangelickim w Drogomyślu.

5. Zapraszamy na Diecezjalny Koncert Wielkanocny w wykonaniu zespołu „Cześć” z Wisły Malinki oraz zwiastowanie Bożego Słowa przez ks. Leszka Czyża, który odbędzie się w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 16:00 w Kościele Eben-Ezer w Dzięgielowie. Wstęp wolny.

6. Nasza Parafia w dniach 22-28 lipca organizuje półkolonie z językiem angielskim Day Camp. Karty zgłoszeniowe można otrzymać w kancelarii parafialnej lub na stronie internetowej. Rodziny chętne do przyjęcia lektorów z Ameryki, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.

7. W niedziele 9 czerwca w Kościele Jezusowym w Cieszynie odbędzie się uroczyste nabożeństwo z okazji jubileuszu złotej konfirmacji, czyli konfirmowanych w 1969r. A także konfirmantów obchodzących w tym roku jubileusz 60 i 70-lecia konfirmacji.

8. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim za złożone ofiary na remont Kościoła Jezusowego i prosimy o składanie ofiar aby zapewnić wkład własny. (opisać plan remontów, zachęcić do wpłat) Listy ofiar wystawione są w kancelarii parafialnej, a w filiałach u prezbiterów. Za każdy złożony dar serdecznie dziękujemy.