Byłem umarły, lecz oto żyję na wieki wieków i mam klucze śmierci i piekła. Obj 1,18

1. Jutro w drugim dniu Świąt Wielkanocnych 22 kwietnia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie

- o godz. 9:00  nabożeństwo główne po którym spow i Kom. św.

ponadto:

- o godz. 8:30 w Bażanowicach.

- o godz. 9:00 w Marklowicach i Ogrodzonej

- o godz. 10:00 w Hażlachu, Krasnej, Puńcowie i Zamarskach.

2. W Cieszynie w czasie nabożeństwa Wielkanocnego nie będzie szkółki niedzielnej. Zapraszamy wszystkie dzieci na świąteczne nabożeństwo. Wielkanocna szkółka niedzielna odbędzie się w Poniedziałek Wielkanocny o godz.  9:00.

3. Zapraszamy na Diecezjalny Koncert Wielkanocny w wykonaniu zespołu „Cześć” z Wisły Malinki oraz zwiastowanie Bożego Słowa przez ks. Leszka Czyża, który odbędzie się w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 16:00 w Kościele Eben-Ezer w Dzięgielowie. Wstęp wolny.

4. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00. Temat spotkania brzmi: Czy Hiob otrzymał odpowiedź, gdy pytał Boga: „Dlaczego spór ze mną wiedziesz?” – wykład poprowadzi Pani Ilona Hajewska.

5. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 25 kwietnia o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie prelekcja: Ludwik Konarzewski (jr.) - 100 lecie urodzin.

6. W przyszłą niedzielę 28 kwietnia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 8:00 nabożeństwo poranne. Zaś nabożeństwo główne o godz. 10:00 połączone będzie z prezentacją tegorocznych konfirmantów. W tą niedzielę nie odbędzie się spowiedź i Kom. Św.

Ponadto:

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej, Marklowicach i Ogrodzonej.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

- nabożeństwo w Szpitalu Śląskim o godz. 10:30

7. Nasza Parafia w dniach 22-28 lipca organizuje obóz z językiem angielskim Day Camp. Karty zgłoszeniowe można otrzymać w kancelarii parafialnej lub na stronie internetowej. Rodziny chętne do przyjęcia lektorów z Ameryki, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.

8. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim za złożone ofiary na remont Kościoła Jezusowego i prosimy o składanie ofiar aby zapewnić wkład własny. (opisać plan remontów, zachęcić do wpłat) Listy ofiar wystawione są w kancelarii parafialnej, a w filiałach u prezbiterów. Za każdy złożony dar serdecznie dziękujemy.

9. W niedziele 9 czerwca w Kościele Jezusowym w Cieszynie odbędzie się uroczyste nabożeństwo z okazji jubileuszu złotej konfirmacji, czyli konfirmowanych w 1969r. A także konfirmantów obchodzących w tym roku jubileusz 60 i 70-lecia konfirmacji.

10. W czasie śpiewania pieśni po kazaniu prosimy o złożenie ofiary przeznaczonej na cele naszej parafii. Prosimy również o złożenie zebranej ofiary ze „Skarbonek Diakonijnych” Za każdy dar składamy serdeczne „Bóg zapłać”