Byłem umarły, lecz oto żyję na wieki wieków i mam klucze śmierci i piekła. Obj 1,18

  1. W przyszłą niedzielę 28 kwietnia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o godz. 8:00 nabożeństwo poranne. Zaś nabożeństwo główne o godz. 10:00 połączone będzie z prezentacją tegorocznych konfirmantów. W tą niedzielę nie odbędzie się spowiedź i Kom. Św.

Ponadto

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej, Marklowicach i Ogrodzonej.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

            - nabożeństwo w Szpitalu Śląskim o godz. 10:30

  1. Zapraszamy na Diecezjalny Koncert Wielkanocny w wykonaniu zespołu „Cześć” z Wisły Malinki oraz zwiastowanie Bożego Słowa przez ks. Leszka Czyża, który odbędzie się dzisiaj o godz. 16:00 w Kościele Eben-Ezer w Dzięgielowie. Wstęp wolny.
  2. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00. Temat spotkania brzmi: Czy Hiob otrzymał odpowiedź, gdy pytał Boga: „Dlaczego spór ze mną wiedziesz?” – wykład poprowadzi Pani Ilona Hajewska.
  3. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 25 kwietnia o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie prelekcja: Ludwik Konarzewski (jr.) - 100 lecie urodzin.
  4. Nasza Parafia w dniach 22-28 lipca organizuje obóz z językiem angielskim Day Camp. Karty zgłoszeniowe można otrzymać w kancelarii parafialnej lub na stronie internetowej. Rodziny chętne do przyjęcia lektorów z Ameryki, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.
  5. W niedzielę 9 czerwca w Kościele Jezusowym w Cieszynie odbędzie się uroczyste nabożeństwo z okazji jubileuszu złotej konfirmacji, czyli konfirmowanych w 1969r. A także konfirmantów obchodzących w tym roku jubileusz 60 i 70-lecia konfirmacji.
  6. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim za złożone ofiary na remont Kościoła Jezusowego i prosimy o składanie ofiar aby zapewnić wkład własny. (opisać plan remontów, zachęcić do wpłat) Listy ofiar wystawione są w kancelarii parafialnej, a w filiałach u prezbiterów. Za każdy złożony dar serdecznie dziękujemy.