Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, który według wielkiego miłosierdzia swego odrodził nas ku nadziei żywej przez zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa 1P 1,3

  1. W przyszłą niedzielę 5 maja odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym w Cieszynie o zwykłych porach niedzielnych.

Ponadto:

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej, Marklowicach i Ogrodzonej.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

            - nabożeństwo w Szpitalu Śląskim o godz. 10:30

  1. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 2 maja o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie prelekcja: Leonardo da Vinci - 500 lecie śmierci.

  2. Nasza Parafia w dniach 22-28 lipca organizuje obóz z językiem angielskim Day Camp. Karty zgłoszeniowe można otrzymać w kancelarii parafialnej lub na stronie internetowej. Rodziny chętne do przyjęcia lektorów z Ameryki, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.

  3. W niedzielę 9 czerwca w Kościele Jezusowym w Cieszynie odbędzie się uroczyste nabożeństwo z okazji jubileuszu złotej konfirmacji, czyli konfirmowanych w 1969r. A także konfirmantów obchodzących w tym roku jubileusz 60 i 70-lecia konfirmacji.

  4. W kancelarii Parafialnej oraz u prezbiterów wystawione są listy na Bratnia Pomoc im. G. Adolfa. Serdecznie zachęcamy do wpłat na ten cel.

  5. Konfirmantów i ich rodziców informujemy, że próby przed konfirmacją odbędą się w poniedziałek 6 maja i piątek 10 maja o godz. 16:00 oraz w sobotę 11 maja o godz. 9:00.