Nie wy mnie wybraliście, ale Ja was wybrałem. J 15,16a

  1. Dziś zapraszamy wszystkich do Komunii świętej. (podać kolejność)

  2. Rodzicom tegorocznych konfirmantów dziękujemy za ofiarowanie antypendiów na ołtarz i ambonę. Rodzicom za pomoc w przygotowaniu do dzisiejszej uroczystości.

  3. Po Komunii św. prosimy o złożenie ofiary na cele remont kościoła. Za każdy złożony dar składamy serdeczne „Bóg zapłać”

  4. W przyszłą niedzielę 19 maja w Kościele Jezusowym w Cieszynie odprawione zostanie nabożeństwo poranne o godz. 8:00. Również w przyszłym tygodniu w Kościele Jezusowym odbędzie się Wiosenny Zjazd Chórów Diecezji Cieszyńskiej. Uroczyste nabożeństwo rozpocznie się wspólna pieśń chórów na schodach kościoła o godz. 9:45. Serdecznie zapraszamy.

  5. Pozostała nabożeństwa według ustalonego porządku dostępnego w Informatorze Parafialnym i na stronie parafialnej.

  6. W przyszła niedzielę szczególnie zapraszamy na Pamiątkę Założeni Kościoła w Puńcowie. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 10:00. Słowem Bożym służył będzie ks. Mirosław Czyż z Pszczyny, a zaśpiewa Chór Laudate z Bładnic.

  7. Zapraszamy na koncert z okazji 10-lecia Muzeum Protestantyzmu w Cieszynie, który odbędzie się w piątek 17 maja o godz. 17:00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie. Wystąpi Joanna Lazar-Chmielowska - organy oraz Wyższobramski Chór Kameralny pod dyr. Piotra Sikory. Po koncercie zapraszamy na zwiedzanie Muzeum.

  8. Serdecznie zapraszamy na 310 Pamiątkę Założenia Kościoła Jezusowego w Cieszynie, która odbędzie się 26 maja o godz. 10:00. kazanie wygłosi zwierzchnik Diecezji Cieszyńskiej ks. bp Adrian Korczago. Po tym nabożeństwie zapraszamy na tradycyjny piknik parafialny, a o godz. 17:00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie odbędzie się Koncert Karol Stryja in Memorian w wykonaniu Filharmonii Śląskiej. Przy tej okazji prosimy wszystkich do pomocy w przygotowaniu placu kościelnego do tej uroczystości. Prace rozpoczniemy w sobotę 25 maja od godz. …………

  1. Zapraszamy na cykliczne spotkania w naszej parafii:

- „Wieczory z Biblią” w środę o godzinie 17:00.

- PTE w czwartek  o godz. 15:00.

- Biblijne Spotkanie Kobiet również w czwartek o godz. 17:00.