Jedni drugich brzemiona noście, a tak wypełnicie zakon Chrystusowy. Ga 6,2

  1. W przyszła niedzielę w całej naszej parafii odbędzie się tylko jedno uroczyste nabożeństwa z okazji 310 Pamiątki Założenia Kościoła Jezusowego w Cieszynie. Rozpocznie się o godz. 10:00, a kazanie wygłosi zwierzchnik Diecezji Cieszyńskiej ks. bp Adrian Korczago.

Po tym nabożeństwie zapraszamy na tradycyjny piknik parafialny, w czasie którego wystąpią soliści Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej oraz występ Mega Chóru Dziecięco-Młodzieżowego Parafii Cieszyńskiej. W związku z tym zapraszamy wszystkie dzieci (młodzież) w sobotę 25 maja na warsztaty muzyczne w godz. 10-16. Zaproszenia można odebrać na szkółkach niedzielnych oraz przy wyjściu z kościoła. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej do piątku 24 maja. Serdecznie zapraszamy. Piknik zakończymy tradycyjnie jajecznicą o godz. 15:30. a o godz. 17:00 w Kościele Jezusowym w Cieszynie odbędzie się Koncert Karol Stryja in Memoriam w wykonaniu Filharmonii Śląskiej.

Przy tej okazji prosimy wszystkich do pomocy w przygotowaniu placu kościelnego do tej uroczystości. Prace rozpoczniemy w sobotę 25 maja od godz. 9.00.

  1. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00. Temat spotkania brzmi: Nowa Pieśń pochwalna – wykład biblijny Artura Frydy.
  2. Parafia w Wiśle Czarnem zaprasza na Sztafetę Rowerową 24 godziny wokół jeziora Czernańskiego w dniach 14-15 czerwca. Chcemy zorganizować drużynę z naszej parafii. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej do 3 czerwca.
  3. W kancelarii Parafialnej oraz u prezbiterów wystawione są listy na Bratnią Pomoc im. G. Adolfa. Serdecznie zachęcamy do wpłat na ten cel.