Kto was słucha, mnie słucha, a kto wami gardzi, mną gardzi. Łk 10,16

  1. W przyszłą niedzielę odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

      - w Kościele Jezusowym nabożeństwo poranne o godz. 8:00, główne o godz. 10:00, o godz. 9:00 spow i Kom św.

Ponadto:

      - o godz. 8:30 w Bażanowicach, Marklowicach, Ogrodzonej i w Zamarskach.

      - o godz. 10:00 w Gumnach, Hażlachu i w Puńcowie.

                - nabożeństwo w Szpitalu Śląskim o godz. 10:30

  1. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na Pamiątkę Założenia Kościoła:

           - w Wiśle, godz.9:00 poranek pieśni i muzyki, 10:00 uroczyste nabożeństwo, kazanie wygłosi NPW bp. Marek Izdebski

  1. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00. Temat spotkania brzmi: Od zakochania do przyjaźni w małżeństwie – wykład poprowadzi Pani Ilona Hajewska.

  2. PTE zaprasza na spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 27 czerwca o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie prelekcja: Bronislaw Ferdynand Trentowski (150-lecie śmierci).

  3. Centrum Misji i Ewangelizacji naszego Kościoła serdecznie zaprasza od 29 czerwca do 7 lipca na Tydzień Ewangelizacyjny do Dzięgielowa pod hasłem: „Pokój z widokiem". W programie m.in.: wykłady biblijne, seminaria, spotkania ewangelizacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wieczorne koncerty.

  4. Jak co roku w okresie letnim (od czerwca) Kościół Jezusowy otwarty jest dla zwiedzających. Codziennie w godz. 10:00 – 15:00. W związku z tym potrzebni są wolontariusze do pełnienia dyżurów w kościele. Lista wystawiona jest w zakrystii po nabożeństwie, a w ciągu tygodnia w kancelarii. Zachęcić.

  5. W kancelarii parafialnej jest do odbioru płyta ze zdjęciami z jubileuszu Złotej Konfirmacji.