Tak mówi Pan, który cię stworzył, Jakubie, i który cię ukształtował, Izraelu: Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem – moim jesteś! - Iz 43,1

1. W minioną niedzielę w Kościele Jezusowym odbył się drugi koncert edycję festiwalu "Koncerty Wyższobramskie", który promuje muzykę organową i nasz piękny instrument. Podczas tego koncertu zebrano ofiarę w wysokości 950zł. Kolejne koncerty odbędą się 4 sierpnia i 18 sierpnia o godz. 20:00. Serdecznie zapraszamy.

2. W ubiegłą niedzielę w:

-  Cieszynie zebrano kolektę i ofiarę w wysokości: 1985 zł

-  Bażanowicach zebrano kolektę i ofiarę w wysokości: 469 zł

-  Gumnach zebrano kolektę i ofiarę w wysokości: 125 zł

-  Hażlachu  zebrano kolektę i ofiarę w wysokości: 383,50 zł

-  Krasnej zebrano kolektę i ofiarę w wysokości:  93 zł

-  Marklowicach zebrano kolektę i ofiarę w wysokości: 136 zł

-  Ogrodzonej zebrano kolektę i ofiarę w wysokości: 116 zł

-  Puńcowie zebrano kolektę i ofiarę w wysokości: 190 zł

-  Zamarskach zebrano kolektę i ofiarę w wysokości 254 zł

W przyszłą niedzielę odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

- w Kościele Jezusowym nabożeństwa o zwykłych porach niedzielnych

- o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej, Marklowicach i Ogrodzonej.

- o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach

3. W przyszłą niedziele na wszystkich nabożeństwach prosimy o złożenie ofiary na ołtarzu przeznaczonej na cele kościelne.

4. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na Pamiątki Założeń Kościoła:

- w Istebnej, godz. 10:00 - kazanie ks. Piotr Sztwiertnia z Goleszowa. Poranek pieśni o godz. 9:00.

- w Brennej, godz.10:00 - kazanie ks. Alfred Borski ze Skoczowa. Poranek pieśni o godz. 9:00.

5. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią” w najbliższą środę o godzinie 17:00.

6. PTE zaprasza na spotkanie klubowe w czwartek 2 sierpnia o godz.15:00. Tematem spotkania będzie prelekcja: James Watt (200-lecie śmierci).

7. Jak co roku w okresie letnim Kościół Jezusowy otwarty jest dla zwiedzających. Codziennie w godz. 10:00 – 15:00. W związku z tym potrzebni są wolontariusze do pełnienia dyżurów w kościele. Lista wystawiona jest w zakrystii po nabożeństwie, a w ciągu tygodnia w kancelarii.