PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA W CIESZYNIE

43-400 Cieszyn pl. Kościelny 6 tel.: 33 857 96 69

w Cieszynie

W każdy drugi czwartek miesiąca w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Cieszynie, o godz. 17-tej, w salce na piętrze, organizowane jest studium biblijne dla pań, które prowadzi od września 2004 r. diakon Aleksandra Błahut-Kowalczyk.  Spotkania biblijne dla kobiet mają długą tradycję w naszej parafii, prowadzili je: siostra Jadwiga Kunert, Maria Gawlasowa, ks.Tomasz Bruell.  Dynamicznie ze Słowem Bożym – to idea przewodnia spotkań, które uczą nie tylko wnikliwego studiowania Pisma Świętego, ale przekładania nauki biblijnej na życie codzienne. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Chóry i zespoły

Sklepik Parafialny

300 lat tolerancji na Śląsku Cieszyńskim

jest współfinansowany ze środków