Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kolejny rok dobiega końca, a tym samym każdy robi jakieś podsumowania, bilans zysków i strat. Młodzież Dojrzała spotkała się w tym roku 8 razy w sali parafialnej, oprócz tego na balu, na super wycieczce, na ranczu u Danusi i Marka, podczas sprzątania Pl. Kościelnego i podczas Pamiątki Założenia i na pogrzebie. Nasze grono tym roku zasiliło kilka nowych osób, ale ponieśliśmy wielką stratę, kiedy musieliśmy pożegnać Renię B. To już czwarta osoba, która odeszła w ciągu naszych 11 lat spotkań… Ostatnim spotkaniem w tym roku była adwentówka, która odbyła się 8 grudnia. Większość z nas spotkała się wcześniej, aby zrobić sałatkę, nakryć stoły, przystroić je. Ilona jak zwykle przyniosła pyszne ciasteczka, Halinka i Klaudia zrobiły piękne wyroczki, Mikołaj przyniósł słodkości, szulki oraz aniołka zrobionego w drukarce 3D-to był bardzo współczesny prezent. Przygotowaliśmy też małą niespodziankę dla naszego opiekuna, ks.J.Sikory, z okazji 40 rocznicy ordynacji. Jak zawsze atmosfera była sympatyczna, śpiewaliśmy już kolędy, rozmowom nie było końca. Podczas tych naszych spotkań widać jak bardzo są nam potrzebne. Oby trwały jak najdłużej. Tego oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności życzę wszystkim na cały przyszły rok 2019.

Następne spotkanie odbędzie się 05.01.2019.

Zapraszam.

Lidia Procner