Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Niechaj biodra wasze będą przepasane i świece zapalone. Łk 12,35

  1. Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Wieczory z Biblią”, które odbędzie w środę o godzinie 17:00. Temat spotkania brzmi „Echa roku jubileuszu 500 lat reformacji w nas i wokół nas” – wykład dr. Jerzego Sojki.
  2. PTE zaprasza na kolejne spotkanie klubowe, które odbędzie się w czwartek 30 listopada, o godz. 15:00. Tematem spotkania będzie Ignacy Mościcki 150-lecia urodzin.
  3. W przyszłą niedzielę 3 grudnia odprawione zostaną następujące nabożeństwa:

            -  w Kościele Jezusowym o zwykłych porach niedzielnych.

Ponadto:

       - o godz. 8:30 w Bażanowicach, Hażlachu, Krasnej, Ogrodzonej.

W Ogrodzonej ze spow i Kom św.

       - o godz. 9:00 w Marklowicach.

       - o godz. 10:00 w Gumnach, Puńcowie i Zamarskach.

W Zamarskachze spow i Kom. Św.

       - nabożeństwo w Szpitalu Śląskim o godz. 10:30.

  1. Serdecznie zapraszamy na VIII Cieszyńskie Śniadanie dla Kobiet, które odbędzie się w sobotę 2 grudnia o godz. 9:00 w sali konfirmacyjnej w budynku parafii. Zapisy w kancelarii parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
  2. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy opłacili składki kościelne za bieżący rok. W przyszłym roku w naszej parafii odbędą się wybory proboszcza. Uprawnieni do głosowanie będą zborownicy z opłaconą składką kościelną za 2017r., bądź z tej składki zostaną zwolnieni. Listy wyborcze wysyłane są do Rady Diecezjalnej celem ich zatwierdzenia do końca styczna przyszłego roku. Nie znajdą się na tych listach zborownicy, którzy spóźnili się z wpłatą. Prosimy o więc o uiszczanie składek kościelnych jeszcze w tym roku.
  3. Zachęcamy do nabycia tradycyjnego kalendarza adwentowego dla dzieci w cenie 16 zł. Zaś od przyszłej niedzieli można zaopatrzyć się tradycyjnie w opłatki i „szulki” wigilijne oraz kalendarze.
  4. Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle Jaworniku zaprasza na wczasy świąteczno-noworoczne, które trwać będą od 22 grudnia o 2 stycznia w Domu Gościnnym w Jaworniku. Bliższe informacje w kancelarii parafialnej.
  5. Prenumeratorów Zwiastuna prosimy o wpłacanie prenumeraty na przyszły rok.